Pencere Kapı İşleri

Evinizi yenilerken üstüne düşünmeniz gereken en önemli öğe pencere ve kapılardır; çünkü kapı ve penceler evinizin yalıtımı ve içeriye girecek gün ışı gibi faktörlerden dolayı oldukça önemlidir. Seçeceğiniz marka bu gayretlerinizi uzun yıllar korumalı bunun yanı sıra seçtiğiniz ustalarda işini iyi yapmalıdır.  Evinizdeki pencere sayılarını dikkate aldığınızda yapılacak işlemin ne kadar pahalıya mal olacağını aşağı yukarı hesap edebilir ve bunun sonucunda ortaya bir çalışma planı çıkarabilirsiniz. Fakat montajı yapacak ustalar bu işi iyi bilmiyorsa yaptığınız masraf da pencere ve kapılarda çöpe gidebilir.

Tadilat Bakım Platformu sizi en iyi ustalarla buluşturup size çözüm sunmaktadır.  Seçilecek markadan tudunda doğru pencere, kapı ve camlara varana kadar size en iyi bilgiyi verip  doğru montajı zamanında bitirip teslim edeceklerdir.  Kapı ve pencelerin yanı sıra son yıllarda  cam balkon tasarımı oldukça tercih edilen bir elemandır. Ustalarımız balkonlarınızı yapacakları montajla hem dört mevsim yaşam alanına dönüştürecek hem de evinizde ekstra bir alanı rahatlıkla kullanabileceksiniz. Vitrin montajı ve perde kornişleri dahil her türlü montajı size sunabiliriz. 

pencere-kapi-montaji-kozan

Uzmanlıklarımız

kozan camcı

Pencere Cam

Camlarınız kırıldı mı? Ya da camlarınızı çift camla değiştirip izolasyon mu sağlamak istiyorsunuz? Bizi arayın!

cam balkon kozan

Cam Balkon

Oldukça geniş bir balkonunuz var ama kışın ya da yazın gün ortası sıcakta kullanamıyor musunuz? Bizi arayın, balkonunuzu katlanır camla kaplayacak ustaları size yönlendirelim!

PVC Pencere

Eski pencerelerinizi daha dayanıklı ve uzun ömürlü PVC pencelerle mi değiştirmek istiyorsunuz? Bizi Arayın!

dükkan vitrin kozan

Vitrin

Dükkanınızda tadilat var ve vitrin işi biraz sıkıntılı! Bu işi en kaliteli ve şık şekilde uygun fiyata yapabilecek ustaları biz sizinle buluşturalım!

kapı kozan

Kapı

Kapılarınızı değiştirmek ve bunları daha dayanıklı daha şık bir görünüme mi dönüştürmek istiyorsunuz? Bizi arayın!

korniş montaj kozan

Korniş Montaj

Kornişler ve perde takım aparatlarının montajı oldukça önemlidir. Bunu kendi başınıza yaparken duvarlarınızı kırmayın. Ustalarımız yapsın!

Bizimle İletişime Geçin!

Kaliteli işçilik için bizi arayın size deneyimli ustalarımızı yönlendirelim!