Tadilat Bakım platformunda, mülkünüzü en iyi şekilde tüm yıl boyunca temizleyip bakımlı tutmak  için planlı, programlı  ayrıntılı konut temizleme hizmetlerini yaptırabileceğiniz temizlikçiler bulabilirsiniz. Her hafta, her iki haftada bir, üç haftada bir, dört haftada bir, ayda bir aralıklarla veya bir seferlik temizlik de dahil olmak üzere ihtiyaç ve tercihlerinize göre farklı temizleme sıklıkları için bize ulaşabilirsiniz.

temizlikçi kadın

Müşterilerimizin evlerinin her zaman yüksek temizlik standardını karşıladığından emin olmak için her eve özel olarak tasarlanan bir plan oluşturmamızı sağlayan bir sistem  kullanıyoruz. Platformumuzda bu alanda oldukça deneyimli temizlikçilerle sizleri buluşturuyoruz. Usta temizlikçilerle evlerinizi ve yaşam alanlarınızı daimi olarak temiz tutuyor ve  sizin memnuniyetinizi sağliyoruz.  Usta temizliçiler, her zaman sizin memnuniyetinizi ön planda tutar.

İlk iki temizlik işleminde bütün bir evi ayrıntılı olarak temizliyoruz:

İlk Temizlik: Evinizin her yerini kapsamlı bir temizlik yaparken mutfağınızı ve banyolarınızı özenle ayrıntılı bir şekilde temizleyeceğiz.

İkinci Temizlik: Yaşam alanlarınızı ve uyku alanlarınızı ayrıntılı olarak temizleyeceğiz ve mutfağınıza ve banyolarınıza da kapsamlı bir temizlik sağlayacağız.

İlk temizlendikten sonra, ayrıntılı temizlik hizmetleri tipik kapsamlı yıkama hizmetlerimizle birlikte bir program plan dahilinde  gerçekleştirilecektir. Bu, evinizin her zaman ferah kalmasını sağlar. Yüksek standartlara sahibiz ve çalışmalarımız aracılığı ile bu standardlarımızı evinize taşıyoruz. Yüksek standartlarımızı koruyarak müşterilerimize olan bağlılığımızı kanıtlıyoruz. Her seferinde tam yapılmış bir temizlik ve sonucunda ferah bir ev ortamıyla karşılaşacağınızın garantisini veriyoruz.

Hayatınızı Ev Temizliğinde Geçirmeyin!

Dağınık bir evin temizlenmesinden daha önemli olan işlerin var.  Siz vaktinizi kendinize ve işinize verirken biz evinizi sizin için temizler ortamlarınızı bakımlı tutarız. Uzman temizlikçilerimiz, güvenilir, yüksek kaliteli ev temizleme hizmetleri sunmaktadır. Kozan’da ev temizlik hizmetlerimizi talep geldiğinde rezidansların yoğun olduğu siteler ve buna benzer yaşam alanlarında da verebiliriz.

Size zaman kazandıracağız, böylece sizin için önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz.

Tadilat Bakım

Tadilat Bakım Platformu herhangi bir kar amacı gütmeyen ve ustaları bir araya getiren bir platformdur.