Bu platformda bulduğunuz temizlikçiler, hiçbir temizlik operasyonunu hafife almaz. Temizlikçilerimiz bina temizlik hizmetleri, rezidans temizlik hizmetleri, alışveriş merkezleri temizlik hizmetleri, spor kompleksi temizlik hizmetleri konusunda deneyimlidir.  Mekan farkı olmaksızın her büyüklükteki şirkete ya da yerleşkeye temizlik hizmeti sunan temizlikçileri sizlerle buluşturmaktan mutluluk duymaktayız.  İşletmenizin bulunduğu veya apartmana özel çözümlerle size özel temizlik ve bakım planları sunmaktayız.

temizlikçi kadın

Size çalışma saatlerinden önce, çalışma saatleri içinde, çalışma saatlerinden sonra ve gerektiği yerde sık temizlik operasyonları sunacak şekilde programlar hazırlamakta ve çözüm odaklı çalışmaktayız. Bina ve apartman temizliği kolay bir iş değildir ve en iyi temizliği ancak bu işte deneyimli temizlikçiler bunu sağlayabilir.  Günlük, alternatif günler, haftalık, alternatif haftalar ve hatta aylık bazda hizmet  planlarımız mevcuttur.

Temizlik Hizmeti Kullanmanın Önemi Ve Yararları

İşten arta kalan vaktinizi temizlikle geçirmek ya da tüm bir apartmanı nöbetleşe temizleyecek şekilde programlamak mümkün değildir; ayrıca bu işletme bina veya komplekslerinde iş verimini oldukça düşürür ve çalışanların ya da binayı kullananların günlük faaliyetlerine konsantre olabilmesi de temizlik işleriyle birlikte yürütülemez.  Çalışanlar, temizlikle uğraşırken zaman kaybetmek yerine eldeki göreve odaklanırken, iş için daha fazla zaman ayırırlar ve sonucunda daha fazla gelir elde edilebilir. Temiz ve hijyenik olması için bir ofisinizin temizliği önemlidir, ancak bu, çalışanların şirket içindeki diğer önemli hususlara odaklanmasına izin vererek dışarıdan tedarik edilebilen bir iştir.. Belirli temizlik ekipman ve ürünlerini kullanan çalışanlar için ekipman bakım ve eğitimi için gerekli olan zaman ve paradan da kurtulacaksınız. Tadilat bakımda bulduğunuz temizlikçiler, istikrarlı, güvenilir ve sunduğu hizmet türü ile son derece yüksek bir standart sağlayan elemanlardır.

Hizmet verilen Tesis Çeşitleri

Bina temizlik hizmetleri, her bir tesisin ihtiyaçlarına bireysel olarak uyacak şekilde özelleştirilmiştir. İhtiyaçların tek seferlik  olup olmadığına bakılmaksızın veya hizmet düzenli olarak talep ediliyor olursa olsun, her şartı karşılamak için bir plan oluşturulacaktır. Kozan’da sizenle buluşturacağımız temizlikçiler  tipik olarak okullar, günlük bakım merkezleri, spor merkezleri, restoranlar, tıbbi tesisler, otomobil bayileri, perakende mağazalar, camiler, rezidanslar ve apartmaların yanı sıra  çeşitli ofis binaları gibi yapıların temizliğinde deneyimlidirler.

Sağlanan Temizlik Hizmetleri

Binalarınızın  lekesiz ve temiz görünmesini sağlamak için deneyimli temizlikçilerle çalışmak gerekir.  Çalışanlarımız,  çöp bidonlarının boş olduğundan ve tamamen boşaltılmış olduğundan emin olana dek yorulmadan çalışacaklar ve gerektiği yerde koku ve şampuan kullanacaklardır.  Her türlü fayans veya döşeme süpürülüp silinecek ve mobilyaların gerektiğinde tozu alınacak ve cilalanacaktır. Tuvalet armatürleri temizlenecek ve sanitize edilecek, mutfak ve moloz oda aletleri ve demirbaşları da temizlenecektir. Girişlerdeki  veya herhangi  bir yerdeki bir iç cam temizlenecek ve yatay yüzeyler ve pencere jaluzileri nin düzenli olarak tozu alınacaktır. Tavan vantilatörleri, havalandırma kanalları ve dönüşler de düzenli olarak temizlenecektir. Tadilat bakım  için zor bir iş yok!

Tadilat Bakım

Tadilat Bakım Platformu herhangi bir kar amacı gütmeyen ve ustaları bir araya getiren bir platformdur.