Bahçe Bakım

Evlerimizin ya da sitemizin bahçesinde bulunan ağaçlar ve diğer bitkilerin mevsimsel ve devamlı olarak bakıma ihtiyacı vardır. Örneğin yazlık ya da yaylalığınıza bu sene gidemiyorsanız ordaki ağaçlarınızın ya da bitkileriniz bakım görmesi, ağaçların budanması ya da rutin olarak sulanması gerekebilir. Ayrıca sonbahar aylarında sitenizin bahçesindeki ağaçların yaprakları etrafa saçılabilir ve oldukça dağınık bir hale gelebilir.  Bunun dışında bahçe düzenlemesi ya da peysaj yapmak istiyor ama bir türlü ne yapacağınıza karar veremiyorsanız kesinlikle yardıma ihtiyacınız vardır. 

Tadilat Bakım ile iletişime geçtiğinizde sizi işinin uzmanı budakçı, ağaç aşısı ve bakımından anlayan kişileri sizlerle buluşturuyoruz. Bunun dışında rutin olarak gelip evinizin bahçesini temizleyip etrafı toparlayacak temizlik elemanları sizlere oldukça yardımcı olacaktır. 

kozan-bahçe-bakim

Uzmanlıklarımız

budakcı kozan

Ağaç Budama

Budak işi oldukça uzmanlık gerektiren bir iştir. Zamanında ve doğru yapılan budama işlemi bir sonraki sezonda ağaçlarınızın verimini artırabildiği gibi evinizin bahçesini de düzene sokabilir.

zeytin aşısı, portakal aşısı - kozan

Ağaç Aşısı

Aşı işi de oldukça uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu işi doğru kişilerle yapmadığınızda aşı yaptığınız ağaç kuruyabilir ya da yanlış durumlar ortaya çıkabilir. Bu işi uzmanlara bırakın.

kozan-peyzaj-bahçe düzenleme

Bahçe Düzenleme ve Temizlik

Evinizin bahçesinin temizlik ve düzene mi ihtiyacı var? Ya da Evinizin bahçesine peysaj mı yapmak istiyorsunuz? Arayın sizi uzman kişilerle buluşturalım.

Bizimle İletişime Geçin!

Kaliteli işçilik için bizi arayın size deneyimli ustalarımızı yönlendirelim! İletişim Numaramız: 0543******